Čas na lásku

Zatímco Vaše kamarádky se začínají pomalu porozhlížet po vánočních dárcích pro své drahé polovičky, Vy jste stále sama? Možná právě nadcházející adventní čas přinese velkou změnu ve Vašem životě. Osudovou lásku totiž můžete potkat téměř kdekoliv, že to není pouhá fráze, se přesvědčila také moje spolužačka ze střední školy.

Osudové setkání čeká také na nenápadné dívky

Minulý víkend naše třída ze střední školy uspořádala po několika letech opět slučák. Zatímco ostatní holky povídaly o svých dětech a bylo na jejich výrazu znát, že jsou rády, že alespoň mohly ponechat hlídání dětí na tatíncích nebo babičkách, tato spolužačka hýřila přímo štěstím. Hned na první pohled na ní byl znát velký rozdíl. Zatímco jindy zamlklá holka spíše v šedivém oblečení připomínala spíše tichou myšku, nyní šířila kolem sebe dobrou náladu, oplývala humorem, a kdo se s ní dal alespoň krátce do řeči, toho nakazila svým optimismem. Krátce po svých třicátých narozeninách našla totiž muže s velkým M. Před rokem totiž na doporučení její mladší sestry ze zvědavosti vyzkoušela tuto online seznamku www.czech-single-women.com a právě tam našla své velké štěstí. Možná tomu napomohlo, že od takového setkání na první pohled vůbec nic neočekávala.

Adventní čas přeje novým známostem

Bylo tehdy krátce před Vánocemi a ona si řekla, že by bylo vhodné něco se svým životem udělat, než bude pozdě. Třebaže měla z minulého vztahu pocit, že její lépe spíše samotné, něco ji vevnitř sama sebe nahlodávalo k tomu, že by měla přece jen dát mužům ještě jednu šanci. Kolem ní štěbetaly její malé neteře a ona se sama sebe ptala, jaké by to bylo mít vlastní děti. Tehdy byla ještě sama, dnes už má alespoň s kým plánovat vlastní rodinu, a tak se z tiché knihovnice stala veselá holka s touhou poznat vše, co pro ni život připravil. Navíc se přesvědčila o tom, že ve dvou je život mnohem barevnější. Nezavírejte proto dveře před láskou ani Vy, třebaže se může na první pohled zdát, že muži si Vaši důvěru nezaslouží.