Chystáte se poprvé na erotickou masáž? Jak se na ni připravit?

V profesionálním salonu, jakým je například pražský salon Diamond Massage, nikdy nedochází k sexuálnímu aktu mezi pracovnicí a klienty. Ačkoli může (a nemusí) dojít na konci masáže k vyvrcholení, není to hlavním cílem návštěvy masážního salonu. Erotické masáže mohou být smyslné, ovšem mají také mnoho zdravotních benefitů – snížení hladiny stresu, mají pozitivní vliv na srdce, klouby a svaly, mohou snížit potíže s erektilní dysfunkcí či dyspareunií. Erotické masáže v salonu Diamond Massage jsou poskytovány mužům, ženám, ale také párům, které rádi experimentují.

Na masáž běžte vždy upravení a čistí

Ačkoli může být součástí erotické masáže společná sprcha, rozhodně se osprchujte i doma teplou vodou. Když se chystáte na masáž, měli byste být dobře upravení a osprchovaní.

Teplá voda zmírňuje „bolest“ svalů při masáži. Například tantra masáže se provádějí jemnými a měkkými doteky velmi silným tlakem na svaly, takže může teplá voda pomoci při zmírnění bolesti. Tyto úkony zahrnují dlouhé klouzavé tahy, konečky prstů, krátké tahy, pevné doteky po celém těle.

Erotické masáže mají mnoho výhod

Hlavní benefity masáží nesouvisí pouze s uvolněním těla, ale jsou zde i různé další věci. Tyto výhody zahrnují zlepšení kardiovaskulárního oběhu pro stimulaci těla na smyslové úrovni a také pomůže při probuzení sexuální energie.

Pokud chcete tento typ služeb erotické masáže, stačí si vybrat masérku na diamondmassage.cz. Na výběr máte z mnoha proškolených pracovnic, které mají praxi a mohou vám pomoci k dokonalému uvolnění. Při erotické masáži masér/ky využívají dovednosti rukou a těla k probuzení smyslů a ve výsledku to pomáhá při rozdávání potěšení.

Hlavním cílem tantrické masáže je dát pocit sexuálního vzrušení a spočívá v masírování ženských a mužských částí těla.