Což takhle pořídit si vlastní samoobslužnou automyčku?

Určitě jste zaznamenali skutečnost, že se teď na mnoha místech, kudy projíždíte, objevily samoobslužné automyčky. Velmi často u nich můžete vidět stát automobily, mnohdy jsou zde i fronty, myčky aut mají stále napilno. Proč tomu tak je? Jsou snadné na obsluhu, lidé si umyjí své vozy během krátké chvíle, služba je cenově dostupná a zastavit zde se může kdokoli, kdykoli.

Vyberte si BKF automyčku, která se vám bude líbit

Pokud vás zajímá myčka aut a její správa, vězte, že k ní nebudete potřebovat žádné zaměstnance. Vše zvládnete svépomocí, dokonce k ní nebudete muset denně jezdit. Spoustu informací se dozvíte na dálku za pomoci chytrého telefonu nebo počítače. A záleží jen na vašich přáních, co vše bude myčka aut umět, jaké služby bude nabízet.

Kvalitní automyčky u nás nabízí společnost BKF, pyšní se stoprocentní spolehlivostí i uživatelským komfortem. Základní verzi automyčky lze vybavit mnoha doplňky, čímž z ní uděláte nadstandardně sloužící bezkontaktní myčku aut, která vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Kontejnerová nebo modulární automyčka

Na výběr máte ze dvou typů samoobslužných myček aut. První je samoobslužná automyčka kontejnerová, která je doporučována v místech s vysokou a střední intenzitou provozu. Osvědčila se při vyšším počtu mycích boxů. Celá technologie je umístěna v technickém kontejneru. Zvláště v zimních měsících vám toto řešení zajistí vysoký komfort obslužnosti. Lze tady zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Tento typ myček se hodí jako rozšíření stávající podnikatelské činnosti.

Druhým typem je samoobslužná myčka modulární. Je výbornou alternativou kontejnerové myčky. Hodí se všude tam, kde je střední a nízká intenzita provozu. Lze ji použít jako prostředek k rozšíření nabízených služeb u existující podnikatelské činnosti. Je úsporná na místo, v porovnání s kontejnerovou myčkou aut zabírá viditelně menší plochu. I když máte k dispozici malý pozemek, můžete ji směle použít. Navíc má hezký, elegantní vzhled.

Pošlete nezávaznou poptávku BKF CarWash a zjistěte, kolik by vás stála samoobslužná automyčka s vybavením, které si budete přát.