Cvičení podle Mojžíšové v Centru trvalého zdraví Cordeus

Toužíte po miminku a nedaří se Vám otěhotnět? Možná jste od gynekologa nebo dobré kamarádky slyšela o cvičení podle Mojžíšové a nyní zvažujete, že toto cvičení vyzkoušíte.

Kam za kurzy cvičení podle Mojžíšové?

Centrum trvalého zdraví Cordeus nově přichází s nabídkou na cvičení podle Ludmily Mojžíšové. Jde o tradiční koncept cvičení inspirované metodami této proslulé české terapeutky. Kurz se zaměřuje na zdravotně kondiční cvičení a je určen ženám, které mají potíže s početím. Cvičení si klade za cíl podpořit správnou funkci pánevního dna. Kurzy vede zkušená fyzioterapeutka, která se dokáže vcítit do kůže svých klientek. Pod jejím dohledem budete nejen cvičit, ale dovíte se také jak účelně podpořit a zlepšit funkci ženského organismu pomocí alternativních přístupů ke zdraví. Takovou cestu poskytuje například koncept tradiční čínské medicíny.

Proč cvičit zrovna podle Ludmily Mojžíšové?

Existuje hned několik důvodů, proč podstoupit právě cvičení podle konceptu Ludmily Mojžíšové. Získáte nejen informace o tom, jak se vyrovnat s problémy početí potenciálního miminka, ale také co udělat pro to, abyste se vytouženého miminka s partnerem dočkali. Kurzy se věnují kondiční přípravě, jak pro období těhotenství, tak období porodu a poporodního období. Jen zkušená matka si totiž dokáže představit, jak náročné je období šestinedělí. Na počátku života miminka se vše řídí kolem dítěte a potřeby matky ustupují do ústraní, proto je dobré myslet na vlastní dobro a svou fyzickou stránku ještě před samotným početím. Během lekcí si také natrénujete dechová cvičení, naučíte se relaxovat a lépe vnímat sama sebe.