Dárky všeho druhu – potěšte originalitou a praktičností!

Lámete si rok co rok hlavu nad tím, co pořídit svým nejbližším jako dárek? Ať už to jsou narozeniny, svátky, Vánoce, různá další jubilea nebo výročí, nikdy moc nevíte, co by to mělo být. Snažíte se nenápadně vyzvídat, ale málokdy se něco konkrétního dozvíte. Nezbývá tedy nic jiného než improvizovat. A to nebývá vždycky úplně šťastné, protože se nemusíte strefit do vkusu obdarovávaného. Řešíte tyto situace nic neříkajícími kosmetickými balíčky nebo sadou ručníků? Asi to nebude šťastná volba. Vyzkoušejte dárky, které nadchnou všechny! Budou se líbit, jsou originální a navíc dokonale praktické!

Dárek na Vánoce

Hledáte vhodný dárek k Vánocům nebo například PF pro následující rok? Chcete svým klientům poskytnout menší drobnost jako upomínku na vaší firmu? Nebo z úplně jiného soudku, chcete potěšit blízké v rodině a darovat jim originální dárek nebo výzdobu na vánočně prostřený stůl? Frutiko má širokou škálu působnosti a umí připravit každému na míru to, co si přeje. Ať už jde o vánoční dárečky z ovoce, sladkostí nebo dárkové koše či PFka, která potěší a zaujmou. Můžete svým blízkým darovat zdravé mlsání v podobě ovocné kytice nebo jim dopřát a pořídit třeba jahody v čokoládě, čokolády nebo bonbony. Možností je mnoho!

Čím obdarovat na výročí?

Máte před sebou výročí svatby, narození dítěte, prvního polibku nebo prvního rande? Slavit tyto dny tím, že si na sebe vzájemně vzpomenete a obdarujete se drobností nebo jste zkrátka spolu, je krásné a jistým oživením vztahu. Nevíte, co své drahé polovičce dát? Co by ji udělalo radost a neopakovalo se to, jako posledních pár let? Dárek k výročí musí být originální a takový, který udělá radost. Opět může pomoci Frutiko a jejich originálně řešené kytice. Můžete zůstat u květinových boxů, které potěší každou ženu nebo pořídit ovocné květiny, čokoládové bonboniéry v netradičním provedení nebo kytici s ovocem a čokoládou.