Dronová světelná show je ekologičtější varianta ohňostrojů

K silvestrovským oslavám neodmyslitelně po mnoho let patřil ohňostroj. Postupem času se ohňostroje stávaly součástí městských slavností, sportovních utkání, koncertů, ale také soukromých oslav, pracovních večírků a svateb. V posledních letech, kdy se lidé snaží stále více brát ohled na životní prostředí, se objevují ekologičtější a humánnější metody, jak dodat „říz“ jakékoli pořádané akci. Dronová světelná show se zdá být ideálním nástupcem.

Dronová světelná show může ukázat mnohem více

Zejména děti jsou ohňostrojem často ohromeni, směsice barev, abstrakcí a tvarů vyvolává mnohdy úžas i na dospělých obličejích. Dronová show toho však umí ukázat mnohem více. Jsou věci, které ohňostroj nikdy nedokáže.

Tyto létající pixely jsou jako digitalizované ohňostroje, které dokáží vyprávět příběhy, oživovat oblohu velmi zajímavými způsoby, které jsou opakovaně použitelné, a především – ohleduplné k životnímu prostředí. Po drone show nezůstává žádný odpad. Hluk neruší domácí mazlíčky a nevyskytuje se žádný zápach.

Jak drone světelná show funguje?

Dronová světelná show je závislá na softwaru, díky kterému vše funguje jak má. Drony létají a řídí je software a pilot. Operační systém, animace a programovací software lze nastavit tak, aby vyhovoval libovolnému hudebnímu nebo vyprávěcímu schématu pro téměř jakýkoli druh večerní události.

Technologie byla celá vytvořena pro osvětlení noční oblohy v téměř nekonečné kombinaci pohybů a barev, o čemž se můžete přesvědčit na webu magicdrones.cz, společnosti realizující dronové show.

Tyto světelné animace nemusíte obdivovat jen na videích nebo webu. Na svou oslavu, svatbu či firemní akci můžete zajistit pro pobavení hostů jedinečnou a originální dronovou světelnou show. Buďte moderní, inovativní a obdivovaný pro skvěle uspořádanou akci. Světelnou drone show snadno zajistíte u magicdrones.cz.