Hledáte ekologickou likvidaci svého vozu?

Žádné vozidlo nevydrží sloužit věčně. I když se o něj staráme sebelépe, časem vypoví službu nebo už bude natolik zastaralé, že bude jeho provoz nebezpečný. Pokud disponujete takovým vozem, nad ničím neváhejte a nechte si ho ekologicky zlikvidovat. Někteří lidé vlastní svůj vůz i více než deset let a řeší jeho likvidaci poprvé. Přemýšlíte, jak to udělat a na koho se obrátit? Poradíme vám.

Vozidlo nechte zlikvidovat u zkušené firmy

Ekologická likvidace vozu by neměla být brána na lehkou váhu. Jednotlivé firmy, které ji zajišťují, se mezi sebou značně liší. Je důležité si dát obzvláště pozor na společnosti, které vozy jen odkupují a pak je přeprodávají do zahraničí. Váš vůz by vám v takovém případě mohl nadělat řadu nepříjemností. Jedinou správnou cestou je recyklační společnost, která vám vystaví potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci. Mezi nejlepší poskytovatele u nás patří známá společnost na SbohemAUTO.cz. Má férový přístup a výhodné podmínky.

Můžete ji nezávazně a zdarma kontaktovat na telefonním čísle 800101215 a zde si můžete ověřit výkupní cenu vašeho vozu. Byla by škoda někde vůz zdarma zlikvidovat, když za něj můžete dostat zaplaceno. Společnost vám za váš autovrak zaplatí až 5 tisíc korun. Skvělé také je, že vám zajistí odtah vozu zdarma a to odkudkoliv po České republice. Nezáleží tedy na tom jestli jste z Prahy nebo třeba z Brna. Jen si to představte, dnes zavoláte a brzy můžete mít vozidlo zlikvidované a peníze v kapse. K samotné ekologické likvidaci potřebujete jen kopii velkého TP, občanský průkaz a plnou moc. Každý klient navíc automaticky dostane poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun. Zajímá vás více informací? Najdete je přímo na webových stránkách společnosti, společně s kontakty.