Jaké vybrat kvalitní růžové víno?

Hledáte víno, které by se mohlo stát milým dárkem pro Vaše přátele? Přijít na návštěvu bez dárku je nezdvořilé, avšak jakou vybrat pozornost, aby udělala radost? Věnujte kvalitní španělské víno a staňte se odborníkem ve španělských vínech.

Tajemství vinařství Bodegas Pérez Barquero

Španělské víno Old Porter pochází z vinařství Bodegas Pérez Barquero, které bylo založeno více než před sto let. Jeho počátky sahají až hluboko do roku 1905. Od tohoto roku vinaři věnují maximální péči výrobě vín. Vinaři zde zpracovávají vína především ze slavné odrůdy vín Pedro Ximénez. Právě z této odrůdy vznikají jedinečná sladká i suchá vína, která dosahují nevyhasínajících věhlasů po celém světě. Vína z tohoto vinařství jsou nejen světově oblíbená, ale rovněž dosahují vysokých hodnot. Přispívají k tomu hlavně vynikající podmínky pro pěstování hroznů v Andalusii. Vinařství získává každoročně nejrůznější mezinárodní ocenění i medaile. Dnes lze koupit produkty vinařství Bodegas Pérez Barquero ve více než čtyřiceti pěti státech světa. Mezi nimi také věhlasné španělské víno Old Porter.

Růžové víno Old Porter

Na vinařském trhu se můžeme setkat se třemi druhy vína Old Porter, a to s červeným, bílým a také růžovým vínem. Více se o tomto skvostném víně dovíte zde www.oldporter.cz. Old Porter Pink si Vás získá svou růžově zářivou barvou s jasnými odlesky. Vůně tohoto vína připomíná názrálé maliny a brusinky. Víno se může pochlubit hřejivým tělem s komplexním aroma sušeného ovoce. Lahodnost tohoto vína ucítíte ještě hodně dlouho na horním patře. Víno lze podávat jako aperitiv i jako digestiv. Je možné jej pít i jen tak s kostkami ledu. Kostky ledu přidají tomuto alkoholickému nápoji příjemné osvěžení. Podávat jej můžete ke sladkým pokrmům. Víno je vyráběno speciální a ojedinělou technologií Rose. Víno obsahuje třináct procent alkoholu a oblíbí si ho také ti, kteří se alkoholu dotknou jen svátečně. S růžovým vínem Old Porter pink uděláte radost, ať už se chystáte na návštěvu k přátelům, které jste dlouho neviděli, nebo jej chcete věnovat jen tak pro radost.