Kam se vydat na dovolenou nebo prodloužený víkend?

Plánujete dovolenou nebo minimálně prodloužený víkend, který chcete strávit někde v klidu, na krásném místě, ideálně ve společnosti svých blízkých, rodiny nebo přátel. Nemusí to být nijak daleko, klidně můžete vyrazit po krásách České republiky. Například takové Máchovo jezero. O něm se velmi často hovoří, je zde krásná okolní krajina, spousta příležitostí k odpočinku i aktivním výletům po okolí. Každý si zde najde to, co ho bude bavit a co si oblíbí. Kde najít správné ubytování?

Chatová osada se vyplatí

Nemusíte utrácet spoustu peněz za komfortní hotely, kterých si můžete užít na jiné dovolené, například u moře. Vyzkoušejte krásu a jedinečnost chatové osady. Ta se totiž zalíbí všem a dá vzpomenout na doby, kdy jste jako děti jezdily s rodinou do kempů, chatek nebo pod stan. Tato osada disponuje chatkami, které vám poskytnou krásné a moderní ubytování. Jestliže tedy hledáte Máchovo jezero Ubytování, pak už nemusíte. Tady si užijete všeho v dostatečné míře!

Staré Splavy a chatová osada Elite je báječné ubytování, které toho poskytuje opravdu mnoho. Chatky jsou vybaveny lůžky a také chladničkou, takže komfort budete mít zajištěn. V areálu najdete společné sociální zařízení, ohniště, pro děti prolézačky, houpačky nebo pískoviště. Pro ty odrostlejší je zde možnost dalšího vyžití jako minigolf, šlapadla, loďky, trampolína a podobně. V areálu najdete také jídelnu s barem.

Co se jídla týče, můžete mít samozřejmě své vlastní zásoby, díky ledničce v chatce pečlivě uchované. Ovšem v areálu najdete jídelnu s barem, kde nabízí plnou penzi i polopenzi. V okolí je navíc krásná příroda a vyberete si také z bohatého kulturního programu, kterým Máchovo jezero disponuje po celý rok. Užít si zde můžete odpočinku, relaxu či krásných výletů po okolí, elite-stare-splavy.cz zajistí vše.