Je možné si najít práci i v Polsku?

Jaká je vaše vysněná profese? Někteří lidé se věnují práci, kterou chtěli dělat celý svůj život. Je však více těch, kteří navštěvují jiné zaměstnání, než které si představovali jako ideální. Někteří ve své práci trpí a jsou i tací, kteří jsou zrovna nezaměstnaní, pokud chcete novou a lepší práci, měli byste jí aktivně hledat. Bohužel není ideální práce vždy ve vašem okolí a mnohdy je potřeba za ní cestovat.

Práce za hranicemi? Co třeba Polsko?

Polsko je země, kam cestuje velké množství Čechů za nakupováním a za rekreací. Mnozí zde mají přátele nebo příbuzné. Pokud máte k Polsku blízko, není důvod, abyste si zde nemohli najít zaměstnání. V každé zemi je celá řada oborů, po kterých je velká poptávka, pokud máte co nabídnout, můžete zde zkusit hledat i práci. Práce se nejlépe hledá na největších pracovních portálech. Patří mezi ně portál Hitpraca.pl.

Jde o přehledný pracovní portál, kde zvládne hledat práci naprosto každý. Práce se zde hledá buď podle oboru nebo podle lokality. Když je vaším cílem praca Wroclaw, můžete si tuto lokalitu zvolit a také si u ní můžete nastavit okruh.

Zobrazí se vám nabídky, které budou uspořádané od nejnovějších až po nejstarší. U nabídek je vždy uvedeno, kdy byla přidána. Nabídky je vhodné kontrolovat alespoň jednou za den, aby vám žádná neunikla. Pomůže vám také, když se zaregistrujete a necháte si vhodné nabídky zasílat na váš email. Abyste mohli na nabídky odpovídat, je samozřejmě potřeba mít životopis a průvodní dopis v polském jazyce. Když budete pravidelní a budete pohotově reagovat, je pravděpodobné, že vám v krátkém horizontu nějaká praca vyjde. Pokud jste zaměstnavatelé, neváhejte portál využít k hledání práce, je to snadné a zveřejnění nabídky zde máte zcela zdarma.