Nejkrásnější milfka nadcházející seriálové sezóny

Znáte zkratku MILF? Ne? A co MCBP, říká vám něco? Mnoho lidí tento výraz slyšelo, ale moc neví, co přesně znamená. Nebo má jen velmi hrubou představu, jelikož si pamatují film Prci, prci, prcičky s českým dabingem. Anglicky Mother I’d Like to Fuck (MILF) = česky Máma, Co Bych Píchal (MCBP). Takzvané MILFky jsou v poslední době v kurzu. Jde skoro o kulturní fenomén – ženy o sebe pečují v poslední době tak dobře, že si občas skoro spletete padesátnici s pětadvacítkou. No a jak to s MILFkami vypadá v seriálech?

Nejdříve je nutné vyvrátit představu, že MILFky jsou pouze postarší sexy ženy. Řadí se mezi ně i řada mladých roštěnek – třeba i vždy okouzlující Natalie Portman.

Že jde o v seriálové branži velmi žhavé téma, dokazuje i vznik samotného seriálu, kde mají hlavní roli sexy čtyřicátnice hledající mladší milence – v anglickém originálu Cougar Town, česky je vysílán jako Město žen. Hlavní roli v něm hraje Courteney Cox, kterou můžete znát především ze seriálu Přátelé, a velmi jsme ji zvažovali do hlavní role v tomto článku.

Velkou šanci jako nejrajcovnější MILFka měla také January Jones ze seriálu Mad Men hrající sličnou blonďatou manželku jednoho z nejlepších tvůrců reklam na Manhattanu. Celý seriál se odehrává v 60. letech a January je moc pěkná hospodyňka.

Na první místo útočila Morena Baccarin známá ze seriálů Firefly, Stargate SG-1 a V, která se nyní ukazuje v pěkném župánku v seriálu Homeland. Ve všech seriálech hraje tuze rajcovní postavy a role kurtizány i hlavních sexy záporaček jí rozhodně padly a byla by tuto malou soutěž i vyhrála, ale museli jsme přihlédnout také ke sledovanosti a diskutovanosti dané MILFky.

V té chvíli prostě musela vyhrát… Lena Headey jako královna Cersei Lannister ze seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Lena se v seriálu neobjevuje v nějakých extrémně vyzývavých šatičkách a zatím jsme ji ani neviděli nahou, což je zrovna u tohoto seriálu velmi nezvyklé, ale její charisma způsobuje, že ji prostě chcete. Chová se jako bitch takovým způsobem, že máte tendenci ji přehnout přes koleno a pořádně jí za to naplácat. No ne? Pište do komentářů, jak to vidíte vy. Líbí se vám jiná MILFka víc než královna se skvělými lícními kostmi?