Nemovitost v Itálii? Její pořízení nikdy nebylo snadnější!

Nesnášíte každoroční plánování dovolené? Příčí se vám přeplněné hotely, které během sezóny praskají ve švech? Toužíte mít svůj „koutek“, kam můžete kdykoliv, aniž byste se museli někde registrovat a objednávat? Prodej domů v Itálii je v současnosti natolik výhodný, že je středem zájmů mnoha Evropanů. Tato možnost není odpírána ani Čechům.

Mnoho typů nemovitostí na jednom místě

Všichni víme, že trh s nemovitostmi bývá někdy ošemetný. Ceny a pravidla se mění, ovšem existuje mnoho realitních makléřů, kteří jsou se všemi okolnostmi obeznámeni a provedou jak kupujícího, tak prodávajícího celým procesem. Jenže co když chcete koupit nemovitost v Itálii?

Web italicahomes.com/cs se soustředí na trh s nemovitostmi v Itálii. Díky české verzi je tento výběr velmi snadný. Dříve lidé často zadávali například immobilien in der Toskana, aby získali potřebné informace.

Web je zprostředkovatelem nemovitostí z různých koutů Itálie, včetně nádherného Toskánska. V jejich nabídce objevíte:

  • standardní domky ve městě, v přírodě i v blízkosti pláže s různou úrovní vybavení, například bazénem;
  • byty v malých i větších městech;
  • pozemky určené pro výstavbu;
  • zavedené farmy;
  • luxusní vily na pláži.

K bydlení či k pronájmu?

Svou nemovitost můžete využívat k rekreaci kdykoliv se vám zachce. Nemusíte si nikde zamlouvat žádnou dovolenou. S dnešní, již normální, možností práce z domova, tohoto způsobu využívá stále více lidí.

Další možností je svou nemovitost pronajímat turistům.

Nákup nemovitostí v Itálii bez starostí

Italicahomes působí na trhu již od 1996, již samotná dlouhá existence společnosti svědčí o jejich poctivé a záslužné práci. Provedou kupujícího celým procesem, aniž by se musel kupující i prodávající stresovat. Poplatky jsou srovnatelní s českými realitními kancelářemi, nečekejte žádné závratné sumy.