Oplocení, toalety i zázemí – kde si vše pronajmout?

Potřebujete nějaké rychlé řešení, které vám pomůže vyřešit problémy s prostorem, oplocením nebo také problémy s toaletou? Dočasné kancelářské budovy, sklad, ubytovnu nebo zázemí na staveniště, které je nutné mít všude? Ale naopak, nepotřebujete to na dlouho, chcete využít možnost krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu a až nastane čas, vše zase v pořádku vrátíte. Nemusíte se tak starat o údržbu, o pravidelné přesunování a mnoho dalšího. Kde však sehnat zázemí, oplocení nebo pojízdné toalety, které umístíte přesně tam, kde potřebujete? Obraťte se na firmu Alfacontainer.

Prostor, který potřebujete

Řešíte stavbu, staveniště a vše, co k tomu patří? Potřebujete na chvíli ubytovnu pro dělníky nebo naopak sklad, kde uložíte všechen materiál, stroje nebo nářadí? Musíte zajistit také dočasnou kancelářskou budovu a především zázemí, kde bude místo pro obědové pauzy a svačiny a mnoho dalšího? Pak je pronájem kontejnerů ideálním řešením, které vám bude vyhovovat. Ať už potřebujete pronájem na krátkou dobu nebo na dlouhou, vše si vyberete a k dispozici budete mít zázemí takové, které je přesně na míru vašim potřebám.

Oploťte své staveniště

Staveniště i stavbu musíte pořádně oplotit, aby se tam po práci nedostali nepovolaní lidé nebo ti, kteří se chtějí obohatit na cizí úkor. Chránit před krádeží a usměrnit pohyb osob po areálu je zapotřebí pomocí plotu. Takový klasický plot však stojí nemalé peníze, musíte ho postavit a po skončení stavby řešíte co s ním. Pronájem oplocení je skvělou volbou, využijete ho tehdy, když potřebujete a pak jednoduše vrátíte.

Mobilní toalety

Mobilní WC je ideální způsob, jak dočasně vyřešit sociální zázemí prakticky kdekoliv – na soukromé i veřejné akci, na zahradě, oslavě, kulturní akci, staveništi a podobně. Pronájem mobilních toalet je díky své flexibilitě schopné zabezpečit nadstandardní hygienické zázemí pro všechny.