Opravy a servis auta pod jednou střechou

Takové pohodlí nabízí všem majitelům automobilu autoservis Hlučín, který se zaměřuje zejména na drobné opravy, ale provádí i celou řadu dalších činností spojených s opravou a servisem aut. Všechny služby provádí prakticky pod jednou střechou, a to pokud je to možné v co nejkratší době. Zákazníci tak mají možnost své vozidlo opět bez problémů používat.

O jaké služby se jedná?

Největší zájem motoristické veřejnosti, kterému se autoservis Hlučín snaží vyhovět, je o různé drobné opravy. Ty se provádějí v autoservisu prakticky na počkání. Takovýto rychloservis se týká především běžných úkonů, jako je seřizování geometrie náprav, čistění a plnění klimatizačních systémů, výměna provozních náplní, kterými jsou oleje či brzdová kapalina apd. Pokud se vám přihodí větší závada, musíte se v autoservisu Hlučín objednat buď při osobní návštěvě nebo prostřednictvím telefonu. Jakmile své vozidlo přistavíte, provedou automechanici nejprve kontrolu a na základě zjištění závad připraví autoservis přesnou kalkulaci opravy. Pokud by se v průběhu opravy vyskytl další problém a původní cena by musela být navýšena, uvědomí o tom autoservis majitele vozu telefonicky. Rozhodnutí je plně v kompetenci majitele vozidla, který má možnost buď vyšší částku schválit, nebo ji odmítnout, což může ovšem způsobit komplikace ohledně technického stavu vozidla.

Další služby autoservisu

V posledních letech se stala velice vyhledávanou službou příprava na povinnou kontrolu v STK. Pro majitele vozidla to znamená jistotu, že se svým vozem projde kontrolou bez problémů. Dalším častým úkonem je výměna čelního skla, neboť s rostoucím počtem vozidel na silnicích se zvyšuje i počet rozbitých skel zejména od kamínků odlétajících od kol vpředu jedoucích aut. Roste také zájem o montáž zabezpečovacích systémů a tažných zařízení. Zabezpečovací systémy jsou různé, ale autoservis Hlučín montuje převážně zámek řazení od firmy Misterlock. Vypátrat ukradené auto pomáhá vyhledávací systém Sherlock. Tažná zařízení jsou většinou značek Bosal a Hook, ale na požádání i další. Součástí autoservisu je rovněž pneuservis, kde se mění pneumatiky, nebo si lze zakoupit nové gumy.