5 věcí

Pět věcí, které kluci chtějí, abyste věděly

Jo! Těchhle pět věcí by měly vědět všechny holky a žilo by se nám všem snadněji. ;)

1) Všichni kluci nejsou stejní! Problém není v nás, ale ve vašem výběru…

Stěžujete si kamarádkám na to, že se váš současný přítel chová stejně debilně jako váš ex? A jako váš ex-ex? A společně si notujete, že všichni chlapi jsou stejní?

Tak se zamyslete, co je pravděpodobnější? Že se 3,5 miliardy chlapů chová stejně blbě nebo že zrovna vy máte špatný vkus a opakujete pořád stejné chyby? Neházejte všechny chlapy do jednoho pytle a prostě zalovte v jiném rybníce.

2) Myslíme si to, co říkáme. Vážně, sakra!

Když zrovna nemlčíme, tak to co řekneme, je přesně to, co si myslíme. Nemusíte se nás pětkrát dotazovat na stejnou věc. Naše komunikace není tak složitá jako vaše. Jedenkrát otázka a jedenkrát odpověď, to stačí pro objasnění celé situace.

3) Když říkáme, že nevíme, co se stalo, nekecáme.

Klasika. Jste naštvané, mlčíte a na dotaz „Co se děje?“ odpovídáte: „Ty dobře víš, co se děje!“ Pravdou je, že nemáme ani šajnu. Četly jste dobře bod číslo dvě? Nekecáme, vážně nevíme. Jsme jednodušší. Nejsme schopni analyzovat, že vás naštvalo slovíčko použité ve větě před třemi hodinami. Předem se omlouváme, ale nemučte nás takhle a říkejte věci narovinu.

4) Ne vždy se odvážíme udělat první krok

I kluci mají své dny. Obvykle jsme lovci, kteří když něco chtějí, dají to najevo. Vrhnou se po kořisti a snaží se jí ulovit, než jim uteče. Ale někdy se prostě neodvážíme. Prostě to tak je. Tak pokud se vám sakra líbíme, máte taky pusu.

5) „Kouknutí se“ je přirozené, nedá se tomu zabránit!

To, že se koukneme jiné do výstřihu nebo zaostříme zrak na pěkný okolojdoucí zadeček, tomu se prostě nedá zabránit a nic to neznamená. My za tou holkou neplánujeme utéct, ani ji neporovnáváme s vámi, prostě se téměř podvědomě kouknem. A pokud nějaký kluk tvrdí, že se bezproblému ovládne, dejte bacha. Asi tam bude nějaký problém v kalhotech.