Pořiďte si kusové koberce, které udělají vaši chodbu neodolatelnou

Chodba nás reprezentuje hned poté, co vstoupíme do vstupních dveří. Ti, kdo mají chodbu dlouhou, mohou k jejímu dotvoření a zútulnění použít dlouhé typy koberců, kterým říkáme běhouny. Ty mohou posloužit i k dekorování rovného schodiště a podest. Kvalitní běhouny ve zpracování, jež vás zajisté mile překvapí jak kvalitou, tak svým vzhledem, nabízí vopi.cz.

Propracované a kvalitní běhouny

Běhouny, které najdete na webových stránkách https://www.vopi.cz/behouny-koberce/, můžete použít nejen na zateplení, odhlučnění a zkrášlení chodeb, jak jsme již uvedli, ale i jinde. Někteří lidé je umisťují do vstupních hal, předsíní, ale také do kuchyní podél kuchyňské linky, jako třeba ti, kdo nechtějí chodit v bačkorách, a přitom si chtějí zajistit u zdlouhavého vaření teplo od nohou. Některé hezké typy se dají umístit i podél postelí v ložnici, stačí vybrat typ, který vám bude vzhledově vyhovovat.

Jsou velmi snadné na údržbu a díky jejich šířce je lze v případě potřeby během hodiny, dvou, dle délky, pečlivě ručně vyprat ručně třeba ve vaně. Při běžném znečištění je stačí vysát nebo pečlivěji vyklepat venku přehozením přes klepač koberců ale i stabilní plot.

Krásné kusové koberce od Vopi

Kobercové běhouny jsou velmi žádané, podobně jako kusové koberce. Hodit se vám mohou i do firem, kde udělají z každé chodby reprezentativní prostor.

Vopi je vyrábí v několika velikostech co se šířky a délky týče. Každý běhoun je obšitý chemlonem v barvě koberce a v nabídce je několik teplých odstínů barev tak, aby si vybral každý zájemce. Použitým materiálem k výrobě jsou syntetika a vlna. Pokud budete chtít, k běhounu vám Vopi na zakázku vyrobí ze stejného materiálu i kobercové nášlapy na schody.

Zkrášlete vaše schodiště, ať už je rovné či točité

Nejen běhouny se mohou umístit na schodiště. Mnozí volí nášlapy na schody, které mohou mít různý tvar, barvu a mohou být zhotoveny z různého materiálu. Tyto malé kusy koberců jsou opatřeny samolepící páskou pro snadné a pevné připevnění na schody. Ochrání schody před opotřebením, zateplí schodiště a učiní jej bezpečnějším proti uklouznutí. Jsou lemované obšitím a jsou opatřeny pevnou hranou k lepší ochraně schodu a držení tvaru.

Více informací najdete na vopi.cz.