Příroda, úplná samota a výhled na Ještěd – to nabízí ubytování v korunách stromů

Pamatujete doby, kdy jste snili o tom mít dům na stromě? Nebo jste ho dokonce měli? Představte si možnost strávit jednu nebo více nocí v domě na stromě, kde není široko daleko žádná civilazace; jediné, co je v dáli vidět, je pyšnící se Ještěd. Na webu treehousejested.cz zjistíte, že nemusíte jen snít a přenocování v korunách stromů se reálně užít.

Noc v přírodě má blahodárné účinky na lidský organismus

Doba je těžká, hektická a stresující. Mnoho lidí se cítí vyčerpaných, cítících potřebu „vypnout“ a relaxovat. K relaxu je zapotřebí klid a příroda. Ubytování v korunách stromů není jen pro lidi se „zálesáckou“ povahou. Na treehousejested.cz objevíte možnost pronájmu domku na stromě, který je plně vybavený. V domě veškerý komfort, okolo nikoliv – pro mnoho lidí dokonalý ráj.

Romantický víkend ve dvou

Ať už se chcete dívat na zasněžené kopce Ralska, nebo zelené stromy libereckého kraje, jedno je jisté – vždy to bude romantika. Pěší výlet po okolí zakončený večeří s výhledem na krásnou přírodu, nerušený žádnými lidmi, auty a ruchem civilizace můžete prožít v domě na stromě.

Glamping má v oblibě stále více Čechů

Glamping je ideální pro lidi, kteří si chtějí užít divokou přírodou, ale současně se nechtějí vzdát výdobytků dnešní doby. Pokud patříte i vy mezi milovníky přírody a kempování, ale chcete si dovolenou užít v komfortu, na jaký jste zvyklí, je ubytování v korunách stromů skvělou volbou.

Glamping je v západních zemích velmi oblíbený a nyní začíná stoupat jeho obliba i u nás. Ačkoli můžete strávit noc v domě na stromě v přírodě, čeká vás pohodlná postel a ráno si můžete udělat bez potíží čerstvou kávu a vydatnou snídani. Večer chutnou večeři a se sklenicí dobrého vína sledovat západ slunce.

Zajistěte si ubytování v korunách stromů na treehousejested.cz a prožijte nezapomenutelnou noc.