Samoobsblužné automyčky BKF CarWash nabízí pečlivou péči o Váš vůz

Rozjíždíte podnikání ve Vašem právě otevřeném pneuservise a rádi byste klientům nabídli nadčasové služby také v oblasti mytí aut? Díky samoobslužné automyčce značky BKF CarWash získáte na oblibě také v tomto směru.

Kde postavit bezkontaktní myčku aut?

Bezkontaktní myčka byla navržena tak, aby odpovídala potřebám mytí v lokalitách s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Za taková místa lze považovat především menší až středně velké obce. Modulární mycí boxy od společnosti BKF CarWash bývají nejčastěji používány jako doplňkové služby venkovských provozoven a provozoven u prodejen. Staví se jako doplněk u čerpacích stanic, stanic technické kontroly a již zmíněných pneuservisů. Modulární mycí boxy lze od společnosti BKF CarWash pronajmout nebo rovnou koupit. Nabídka zahrnuje plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF. Dříve než se rozhodnete pro její pořízení, je dobré zaopatřit atraktivní místo. Za výhodné místo je považována blízkost shromaždiště velkého počtu lidí, blízkost křižovatek, kruhových objezdů i nákupních center.

Výhody samoobslužné automyčky

Automyčka BKF CarWash je vybavena šesti mycími programy, z nichž každý poskytne důkladnou očistu motorového vozu. K mytí jsou použity šetrné chemikálie i změkčená a demineralizovaná voda. Automyčka se postará od předmytí přes základní mytí až o postřik ráfků. Více inforamcí o jednotlivých mycích programech najdete zde bkfcarwash.cz. Kdo myje svůj vůz v automyčce BKF můžete těžit výhod také z mnoha bohusových programů. Mezi nimi se vyjímá především BKF věrnostní program, který je ideálním řešením především pro majitele služebních vozidel. Díky tomuto věrnostnímu programu lze dobít BKF kartu snadno a rychle přes webový prohlížeč. Samozřejmostí je rovněž bezhotovostní platba za poskytnuté služby.