Správný výběr látek na metráž

Potřebujete látku na metráž pro výrobu oblečení nebo doplňků? Ať už si rádi šijete vlastní oblečení, disponujete krejčovskou dílnou nebo jste velkoodběratelem, neobejdete se bez kvalitních látek pro vaše oblečení. Kvalitní oblečení je zárukou spokojeného klienta a abyste ho mohli vyrábět, budete potřebovat kvalitní materiál od spolehlivého dodavatele, který vám nabídne širokou nabídku látek na metráž vysoké jakosti a za skvělé ceny.

Potřebujete softshell?

Specialistou na dodávku látek na metráž je Takoy.cz. Najdete u něj i softshell metráž výhodně. Pořídit můžete jednobarevný letní softshell, vzorovaný softshell, ale i zimní jednobarevný i vzorovaný softshell. Nabídka obsahuje nespočet krásných vzorů, ve kterých zajisté najdete mnoho inspirace pro výrobu oblečení všeho druhu. Například pro děti se vám nabízí krásné vzory s dopravními prostředky, se zvířátky, s dinosaury, s tanečnicemi nebo třeba květinami. K dispozici je i mnoho abstraktních vzorů, stylových nápisů a mnoho dalšího. Nabídka je velmi široká, protože požadavky lidí se liší a tak si v nabídce může každý najít takové vzory, které se mu budou líbit nejvíce.

Náš tip: Ideálním materiálem pro oblečení do chladných dnů je warmkeeper. Často jej najdete pod názvem alpenfleece. Tento pružný materiál má z rubové strany jemné, chloupky, které vás i vaše děti zahřejí i v nejchladnějších dnech.

Zajistěte si teplákovinu

Je vaším cílem koupit teplákovinu metráž? Stejně jako u ostatních látek, také u teplákoviny se vám nabízí tolik vzorů, že vám z nich bude přecházet zrak. Vybrat můžete jak počesanou teplákovinu, tak i nepočesanou 320g, panely, set panelů + teplákoviny, prošívanou, Milano, Oskar, jednobarevnou i dizajnovou.

Eshop Takoy.cz vám nabídne kompletní sortiment látek na metráž, najdete mezi nimi i antibakteriální látky, bavlnu, úplet, len, ekokůži, lycru, nepromokavé látky, látky na kočárky, náplet, pul panely, satén, viskózu a další. S výběrem vám pomůže i vyhledávací okénko. Zajistěte si kvalitního dodavatele, v eshopu naleznete vše, co budete potřebovat.