Co takhle vyrazit paintball?

Nevíte, co s volným časem o jarních víkendech a patříte k lidem, kteří nevynechají žádnou příležitost ke zvednutí adrenalinu ve svých žílách? V tom případě na nic nečekejte a užijte si odpoledne s paintballem. Další tipy na to, jak posunout vlastní hranici odvahy najdete zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/.

Přijděte na chuť barevné hře paintballu

Možná jste již o této hře plné adrenalinu, vzrušení a nekončící hromady zábavy slyšeli, díky Firmě na zážitky si však tuto hru společně s Vašimi kamarády můžete zahrát již co nevidět. Paintball patří k nejoblíbenějším venkovním hrám, které se v posledních letech objevily také u nás v České republice. Již při vystřelení první barevné kuličky si tuto hru zamilujete. Firma na zážitky připravila poukázky na paintball, jak pro naprosté začátečníky, tak pro ostřílený paintballové mazáky. Paintball Brno je hra, která nikdy neomrzí, a to ani ve chvíli, kdy ji znáte už pořádnou dávku let. Zatímco začátečníci mohou přijít na kloub této hře během junior paintballu pro dva, zkušení pardálové si užijí paintballový nášup pro dva.

Jak zahnat nudu na jaře?

Paintball však není jediný způsob, jak zahnat nudu. Značkou dávku vzrušení okusíte také při adrenalinových vodních sportech, mezi nimiž k nejoblíbenějším bezpochyby patří hoverboard. Ideální příležitost k tomu objevíte na Orlické přehradě ve vísce Radava či na Brněnsku na Dalešické přehradě. Během hoverboardu spojíte prvky snowboardingu, klasického surfování i kitersurfingu. Jako dárek můžete věnovat také voucher na jízdu ve sporťácích, střelbu z armádních pušek nebo nestárnoucí bungee jumping.