Založení offshore společnosti je výhodné, myslete ekonomicky!

Přiznejme si, že český systém podnikatele nijak nemotivuje – jsou neustále nuceni platit, platit a zase jen platit. Zdá se vám nemožné, že by někde existoval systém s nulovou daní? Založení offshore společnosti ve Spojených arabských emirátech vás překvapí svými možnostmi.

Podnikatelské prostředí

Naše malá země a její politická reprezentace musí ještě mnoho let růst, abychom se zde měli lépe. Proto je více než vhodné nechat založení offshore společnosti na místo, kde se vám to skutečně vyplatí. Ve Spojených arabských emirátech máte jistotu, že jsou nejrychleji rostoucí ekonomikou, i díky nula procentní dani. Máte obavy z označení „daňový ráj“? Nemusíte se obávat, jedná se o jurisdikci dobrou pověstí a s reálnou ekonomikou.

Kde si založit společnost

Pomocí české offshore služby si můžete založit svou společnost například v Dubaji, kde získáte již zmíněnou 0% daň, ale také vysokou ochranu soukromá a stabilní bankovní systém. Víte o tom, že jurisdikce Spojených arabských emirátů je schválena i OECD, a je tedy vhodné ji využívat pro mezinárodní daňové plánování a transakce? Ještě o něco výhodnější je pak emirát Ras al Khaimah a jeho stejnojmenné hlavní město. Proč je tomu tak?

Nejvýhodnější podmínky

V případě založení offshore společnosti v Ras al Khaimah získáte nejnižší možné náklady na založení i provoz společnosti. Právní systém v tomto emirátu je nejstabilnější v rámci celé země a podnikatelské prostředí je zcela osvobozeno od daně – čeká vás tedy 0% daň z příjmu fyzických osob, 0% daň z příjmů právnických osob, 0 % DPH, 0% prodejní daň, 0% dědická daň, 0% daň z bohatství. Obchodní rejstřík zde navíc není veřejný.

Využijte možnost založení offshore společnosti na výhodném místě, kde navíc nejste povinni mít na registrační adrese kancelář – postačí vám virtuální sídlo.