Zamilovaná krátce před Vánoci

Možná nyní sedíte u oblíbeného filmu nebo sledujete v adventním čase pohádku a říkáte si, jak je možné, že v nich vždy vyhraje dobro nad zlem a každý si v ní najdete svou lásku. Ve vánočním čase je třeba věřit na zázraky, neboť jen tak se mohou plnit sny také dospělým. Je to jednoduché, mnohdy stačí mít víru v sama sebe a lepší zítřky.

Seznámení pár dní před Vánoci

Třeba se ještě nyní pár hodin před Štědrým dnem může zdát, že už několikáté Vánoce strávíte sama, nikde není napsáno, že se nemůže vše jako mávnutím kouzelného proutku změnit. Samozřejmě být single sebou přináší mnohé výhody, nemusíte se dohadovat, jaký program zvolíte na volné nedělní odpoledne, co bude o víkendu k obědu nebo dokonce se zpovídat z toho, proč jste se vrátila z vánočního večírku později v noci. Naprosto bez výčitek se můžete usmát na milého kolegu v práci a na kousek papíru mu napsat své telefonní číslo, aniž byste pak musela mít černé svědomí. Na druhou stranu na Vánoce mnohdy více než kdy předtím Vám dojde, že spokojený život ve dvou je to nejkrásnější, co může člověka potkat.

Kde najít svou osudovou vánoční lásku?

Svou osudovou lásku můžete potkat zcela nečekaně během půlnoční bohoslužby na Štědrý den a získat pocit, že Vám byl pán dokonalý seslán přímo z nebe. Možná se s ním seznámíte na rodinném slavnostním obědě, kam nenápadně pozve Vaše matka svého mladého kolegu z práce, která se již nemůže více dívat na svou nešťastnou dceru a rozhodne se vzít její osud do svých rukou. Zcela jedinečnou příležitost k seznámení poskytuje německá verze Evropské seznamky. Muže svých snů můžete poznat zde www.tschechische-traumfrauen.de. Díky Evropské seznamce se seznámíte šarmantním a milým Němcem a současně zdokonalíte své jazykové schopnosti. Letošní Vánoce tak mohou mít velmi podobný začátek jako v romantické komedii Láska nebeská. Nezoufejte tedy nad svým dosavadním osudem a otevřete své srdce tomuto pravému právě na Vánoce.