Zbavte se starého autovraku již zítra a ještě vydělejte pár tisíc navíc!

V České republice existuje mnoho pozemků na nichž se různě „válejí“ autovraky. Máte i vy staré a nepojízdné auto na šrot, které leží nečinně ve vaší garáži nebo na dvoře? Chcete se toho zbavit? Odvoz nevyžádaných vozů za htove.cz je nejlepším řešením, jak se s vaším starým vrakem rozloučit výměnou za maximální možnou cenu.

Ať už je vaše auto poškozené, staré, nabourané nebo nepojízdné, služby odvozu nevyžádaného auta vám jej mohou pomoci odstranit z vašeho majetku a zároveň zajistit, že za něj získáte dobrou cenu. Služby likvidace – aut nepotřebných aut existují již desítky let a je to jeden z nejlepších způsobů, jak odstranit vaše auto (které sloužilo svému účelu a je pouze šrotem) z vašeho pozemku.

Najímání profesionálních služeb odvozu nepotřebných aut, abyste se zbavili svých starých nepojízdných vozidel, má řadu výhod.

Investice do opravy starého vozidla ne nevyplatí

Když prodáte své vozidlo zahotove.cz, nemusíte si nechat opravit své poškozené nebo staré vozidlo. Společnost zabývající se odtahem nepotřebných aut kupují vaše vozidla, aby je rozebrali, a prodávají nebo znovu používají jejich díly, z čehož mají zisk oni i vy. To znamená, že i když vaše vozidlo není v pojízdném stavu, stále dostanete peníze na jeho výměnu. Částku, kterou za něj dostanete, určuje stav vašeho vozidla. Likvidace – vozidel na profesionální úrovni objevíte na zahotove.cz.

Žádné poplatky za odtah

Když si najmete firmu ZAHOTOVÉ, abyste se zbavili starého autovraku, nemusíte se starat o to, že si najmete odtahovku nebo zaplatíte za odtah. Společnost je zodpovědná za odtažení vozidla, aniž by vám účtovala byť jen korunu. Naopak, můžete získat za svůj vrak určitý obnos, který vám bude vyplacen okamžitě při odtahu a po podpisu kupní smlouvy.