Aplikace pro tvůj Android – kecálkové všeho druhu

Aplikace pro tvůj Android ti přináší nejnovější kousky z oblasti messenger. Kecálkové všeho druhu na tebe čekají v dnešním díle. Některý využijete pravidelně, jiné jsou jen pro zábavu a ti ostatní dostali zajímavé rozšíření. Tak jdeme na to.

Tools for WhatsApp

Jako první začneme u zajímavého rozšíření pro jeden z nejoblíbenějších komunikátorů. Chatovací klient WhatsApp, se dočkal zajímavého rozšíření, které obsahuje možnost zabezpečení chatu pomocí hesla, odesílání více obrázků najednou, zabránění příchozím či odchozím hovorům nebo vypnutí notifikací. Pokud tedy chcete využívat WhatsApp na plno, tato aplikace vám v telefonu nesmí chybět.

Aplikaci stahujte zde.

Messenger pro Pokémon Go

Fenomén Pokémon Go sebou přináší celou řadu dalších aplikací a rozšíření. Jednou z nich je i tento celkem povedený lokální chat. Pomocí této aplikace se spojíte s nejbližšími hráči a můžete se postarat o poražení Gymu ve vašem okolí. Výhodou této aplikace je i to, že nemusíte hru opouštět. Chat funguje přes obrazovku Pokemón Go. Povedený messenger byl k dispozici na Google Play, ale nyní je pouze ve verzi apk.

Aplikaci stahujte zde.

Viber Wink

Posledním super rozšířením je Viber Wink, který si bere inspiraci ze sociální sítě Snapchat. Ta funguje na posílání krátkých zpráv, ať už v podobě obrázku či videa, které po určitém čase zmizí. Vývojáři z platformy Viber, přidali do své aplikace možnost posílat zprávy s fotografiemi a videem, které po zhlédnutí hned zmizí. Jednotlivým zprávám můžete přidat popisek či dobu zobrazení. Pokud užíváte Viber každý den, toto rozšíření uvítáte, jako příjemné zpestření. Samozřejmostí je však nainstalovaný Viber. Bez základní aplikace nefunguje ani tato povedené aplikace Viber Wink.

Aplikaci stahujte zde.