Aplikace pro tvůj Android – kreativní laboratoř

V dnešním díle aplikací pro tvůj Android se zaměříme na kreativní počiny, které vám pomohou při tvorbě videa, koláže nebo úpravě fotografií. Nemarněme čas a pojďme rovnou na to!

PhotoCollage – krásné koláže z vašich fotografií

Jako první si ukážeme aplikaci PhotoCollage. Samotný název napovídá, o čem bude řeč. Tato aplikace vám pomůže při tvorbě koláží ve vašem mobilním zařízení. Vybrat si můžete až na 120 různých šablon, do kterých dosadíte jednotlivé fotografie. Celý proces tvorby koláží je intuitivní a jednoduchý. Během tří kroků si nastavíte vše potřebné. Samozřejmostí je řada filtrů, rámečků, barev nebo možnosti napsat vlastní text. Jakmile je dílo hotové, můžete ho sdílet na sociálních sítích nebo uložit do telefonu. Při prvním spuštění vás možná zarazí čínština, ale nechte se odradit a aplikaci dejte šanci. Uvidíte, že to bude stát za to.

Aplikaci stahujte zde.

ADV Screen Recorder

Chtěli byste nahrávat obrazovku chytrého telefonu, ale neznáte žádnou šikovnou aplikaci? ADV Screen Recorder je to pravé pro vás. Po instalování a spuštění aplikace, se aktivuje plovoucí okénko, které máte po celou dobu v pravém rohu obrazovky. Zapnutím aplikace začne vaši obrazovku nahrávat. Během celé tvorby obsahu, můžete kreslit prstem na displej, přidávat poznámky nebo změnit rozlišení videa na 1080p, nastavit strate či zapnout mikrofon. Aplikace je ideální pro jedince, kteří často streamují a chtějí spolehlivý nástroj pro sdílení obrazovky.

Aplikaci stahujte zde.

Footej Camera

Poměrně nová aplikace, kterou byste rozhodně neměli minout. Footej Camera dokonale nahradí váš fotoaparát. Nejenže zvládne klasickou fotku a videa, ale přidá i méně klasické kousky. Pomocí této aplikace můžete vytvořit GIF nebo natočit slowmotion. Aplikace je zcela zdarma a ani jí to neubírá na přehlednosti. Minimum reklam a hodně muziky. Tahle appka se vážně povedla.

Aplikaci stahujte zde.