Citronovou šťávu skvělé kvality použijete při vaření, pečení i přípravě koktejlů

Máte rádi potraviny ze Španělska i dalších zemí světa? Pak jistě připravujete i recepty z různých zemí světa, k nimž se právě zahraniční potraviny vážou. K našim nejvýznamnějším dodavatelům potravin ze Španělska patří společnost BMC Brno. Má téměř třicetileté zkušenosti a trh ve Španělsku má dokonale zmapovaný. Díky tomu ví, u kterého výrobce, pěstitele nebo chovatele nakoupí to nejlepší, co k nám do Čech přiveze.

Používejte tu nejlepší citronovou šťávu

Kuchaři v restauracích i domácí hospodyně hojně používají k přípravě dezertů, omáček, k pečení koláčů i míchání koktejlů citronovou šťávu. V nabídce BMC Brno nechybí ani 100% citronová šťáva 1l nebo v dalších baleních tak, aby si vybral každý gastro provoz. K výrobě 1 l této šťávy je potřeba 3,6 kg čerstvých citronů. Proto se hodí ke každodennímu použití, jídlům dodá výtečnou svěží chuť i vůni.

V nabídce je nejen v litrovém balení, ale také v 0,5 l flaškách ( 6 ks v kartonu ) a 3 l kanystrech ( 4 ks v kartonu, kartonů na paletě 60, tedy kusů na paletě 240 ).

Gastro balení vám budou vyhovovat, co se týče nutnosti méně častého nakupování i ceny.

Kupte i další zboží od BMC Brno

Jak už jsme uvedli, BMC Brna dováží různé zboží ze Španělska i jiných zemí k nám i na Slovensko. Díky tomu si můžete koupit i lahodné sladké víno Old Porter, které má plnou chuť s komplexní vůní rozinek, tóny dřeva a jemného kouře. Více informací o něm najdete na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/old-porter-13.html.

Kupte si také jiný alkohol, výborné jsou i nejrůznější delikatesy, koření, sterilovaná zelenina, žampiony, konzervované ovoce, maso, olivy a olivové oleje, rybí konzervy, sladkosti, vinné octy, výběrové džemy a marmelády a mnohé jiné. Více informací najdete na katalog.bmcbrno.cz.